Aktualności | Zarząd | Biuro | Wystawa | Galeria Wystaw | Szkolenie Psów | Regulaminy

 Reproduktory | Szczenięta | Hodowle | Championy | Linki | Kontakt

 

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Nowy Targ  serdecznie zaprasza na wystawy:

XXV KRAJOWA WYSTAWA  PSÓW RASOWYCH – 13.07.2019

XXVI KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - 14.07.2019

Miejsce wystawy: NOWY TARG  ul. Parkowa14
Stadion obok Miejskiej Hali Lodowej

Termin przyjmowania zgłoszeń  - Deadline of entries   05.07.2019

 KONKURENCJE FINAŁOWE /  THE FINALS - SOBOTA / SATURDAY 13.07.2019

Pokaz Ras Nieuznanych
sędzia Monika Kuriata-Okarmus
Wybór Najlepszego Młodego Prezentera / Junior Handling
sędzia  Magdalena Kozłowska
Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia / Best Minor Puppy
sędzia Małgorzata Wąsacz-Rosa
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia / Best Puppy
sędzia Sergej Vanza
Wybór Najpiękniejszego Psa Oddziału
sędzia  Magdalena Kozłowska
Wybór Najpiękniejszego Weterana / Best Weteran
sędzia Andrzej Kotulski
Wybór Najpiękniejszego Psa Ras Polskich /Best of Polish Breeds
sędzia Barbara Larska
Wybór Najpiękniejszego Juniora / Best Junior
sędzia Małgorzata Supronowicz

Wybór Zwycięzców Grup / Best of Group
Grupa 1 - sędzia Barbara Larska
Grupa 2 - sędzia Magdalena Kozłowska
Grupa 3 - sędzia Magdalena Kozłowska
Grupa 4 - sędzia Tomasz Borkowski
Grupa 5 - sędzia Barbara Larska
Grupa 6 - sędzia Sergej Vanza
Grupa 7 - sędzia Tomasz Borkowski
Grupa 8 - sędzia Małgorzata Supronowicz
Grupa 9 - sędzia Małgorzata Supronowicz
Grupa 10 - sędzia Tomasz Borkowski
Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy / Best In Show
sędzia Vlado Piskay

KONKURENCJE FINAŁOWE / THE FINALS - NIEDZIELA / SUNDAY 14.07.2019
Pokaz Ras Nieuznanych
sędzia Małgorzata Supronowicz
Wybór Najlepszego Młodego Prezentera / Junior Handling
sędzia Małgorzata Supronowicz
Wybór Najpiękniejszego Młodszego Szczenięcia / Best Minor Puppy
sędzia Jarosław Grunt
Wybór Najpiękniejszego Szczenięcia / Best Puppy
sędzia Magdalena Kozłowska
Wybór Najpiękniejszego Psa Oddziału
sędzia Grzegorz Weron
Wybór Najpiękniejszego Weterana / Best Weteran
sędzia Jarosław Grunt
Wybór Najpiękniejszego Psa Ras Polskich /Best of Polish Breeds
sędzia Małgorzata Supronowicz
Wybór Najpiękniejszego Juniora / Best Junior
sędzia Vlado Piskay

Wybór Zwycięzców Grup / Best of Group
Grupa 1 - sędzia Magdalena Kozłowska
Grupa 2 - sędzia Jarosław Grunt
Grupa 3 - sędzia Grzegorz Weron
Grupa 4 - sędzia Sergej Vanza
Grupa 5 - sędzia Grzegorz Weron
Grupa 6 - sędzia Barbara Larska
Grupa 7 - sędzia Wojciech Trzebiecki
Grupa 8 - sędzia Wojciech Trzebiecki
Grupa 9 - sędzia Magdalena Kozłowska
Grupa 10 - sędzia Grzegorz Weron
Wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy / Best In Show
sędzia Tomasz Borkowski

Organizatorzy Wystawy zastrzegają sobie prawo zmian w podziale na rasy i zmian w obsadzie sędziowskiej.

 Obsada sędziowska  /  Suggested Judges

 

               13.07.2019 - Sobota /Saturday

                             14.07.2019 - Niedziela /Sunday

Grupa 1 FCI

Grupa 1 FCI

Andrzej Kotulski

 Owczarek niemiecki
 

Ivan Kocajda

Owczarek niemiecki

Grupa 1 FCI                                                                                   Grupa 1 FCI

Barbara Larska

 

wszystkie rasy bez ON

Vlado Piskay

 

wszystkie rasy bez ON

 

Grupa 2 FCI                                                                                   Grupa 2 FCI

Magdalena Kozłowska

Bokser
Buldog angielski
Bullmastiff
Cane Corso Italiano
Doberman
Leonberger
Rottweiler
Sznaucer miniaturowy
Sznaucer średni
Sznaucer olbrzym
Owczarek środkowoazjatycki
Owczarek kaukaski

Sergej Vanza

Bullmastiff
Cane Corso Italiano
Czarny terier rosyjski
Dog argentyński
Dogue de Bordeaux
Doberman
Fila Brasileiro
Mastify
Owczarek środkowoazjatycki
Owczarek kaukaski

Grupa 2 FCI                                                                                   Grupa 2 FCI

Vlado Piskay

Bernardyn
Berneński pies pasterski
Czarny terier rosyjski
Dog argentyński
Czarny terrier rosyjski
Duży Szwajcarski Pies Pasterski
Mastif Tybetański
Nowofundland
pozostałe rasy

Jarosław Grunt

Bernardyn
Berneński pies pasterski
Dog argentyński
Dog niemiecki
Duży Szwajcarski Pies Pasterski
Nowofundland

Grupa 3                                                                                   

Vlado Piskay

American Staffordshire Terrier
Bulterier
Bulterier miniaturowy

Tomasz Borkowski

Bokser
Buldog angielski
Leonberger
Pinczery
Rottweiler
Sznaucer miniaturowy
Sznaucer średni
Sznaucer olbrzym
Shar Pei
 

Grupa 3 FCI                                                                                  Grupa 3 FCI

Magdalena Kozłowska
 

pozostałe rasy

 

 

Grzegorz Weron

 

wszystkie rasy

Grupa 4 FCI                                                                                  Grupa 4 FCI

Sergej Vanza

wszystkie rasy

 

Grzegorz Weron
 

wszystkie rasy

Grupa 5 FCI                                                                                  Grupa 5 FCI

 Tomasz Borkowski

 

wszystkie rasy

Barbara Larska

 

wszystkie rasy

Grupa 6 FCI                                                                                  Grupa 6 FCI

Sergej Vanza
 

wszystkie rasy

 

Małgorzata  Supronowicz
 

wszystkie rasy

 

Grupa 7 FCI                                                                                  Grupa 7 FCI

Małgorzata Wąsacz-Rosa
 

wszystkie rasy

 

Wojciech Trzebiecki
 

wszystkie rasy

 

 Grupa 8 FCI                                                                                 Grupa 8 FCI                                                                         

Tomasz Borkowski

 

wszystkie rasy



 

Wojciech Trzebiecki
 

wszystkie rasy

 

Grupa 9 FCI                                                                                  Grupa 9 FCI 

Małgorzata  Supronowicz


wszystkie rasy

Jarosław Grunt

Boston Terrier
Chiński grzywacz

Grupa 10 FCI                                                                                Grupa 9 FCI

Vlado Piskay

 

wszystkie rasy

 

Magdalena Kozłowska

pozostałe rasy

 

                                                                                Grupa 10 FCI
 

 

Jarosław Grunt

wszystkie rasy

Rasy nieuznane                                                            Rasy nieuznane

Viera Staviarska
 

wszystkie rasy

 

Tomasz Borkowski

 

wszystkie rasy

Młody Prezenter                                                                            Młody Prezenter

Magdalena Kozłowska
 

Małgorzata  Supronowicz


 

 
 

 

 © Związek Kynologiczny w Polsce Oddział Nowy Targ
 opracowanie
BO-TE-HA 2010